Wednesday, 27 October, 2021
  League Time Status Team Res 1st 2nd HT 3rd 4th FT OT    
x USA D1 05:00 4th Quarter Utah Jazz 91 35 31 66 25 0 91 -  
Denver Nuggets 93 31 33 64 26 3 93 -
x JPN D1 13:00 Scheduled Ryukyu Golden Kings Okinawa - - - - - - - -  
Hiroshima Dragonflies - - - - - - - -
x WLD  13:00 Scheduled Talk N Text Tropang Texters - - - - - - - -  
San Mig Coffee Mixers - - - - - - - -
x KOR D1 13:00 Scheduled KCC Egis - - - - - - - -  
Dongbu Promy - - - - - - - -
x KOR D1 13:00 Scheduled KCC Egis - - - - - - - -  
Dongbu Promy - - - - - - - -
x JPN D1 13:05 Scheduled Aisin Seahorses Mikawa - - - - - - - -  
Tsukuba Robots - - - - - - - -
x JPN D1 13:05 Scheduled Shinshu Brave Warriors - - - - - - - -  
Levanga Hokkaido - - - - - - - -
x JPN D1 13:05 Scheduled Toyama Grouses - - - - - - - -  
Osaka Evessa - - - - - - - -
x JPN D1 13:05 Scheduled Shiga Lake Stars - - - - - - - -  
Toshiba Brave Thunders Kanagawa - - - - - - - -
x JPN D1 13:05 Scheduled Toyota Alvark Tokyo - - - - - - - -  
Niigata Albirex BB - - - - - - - -
x JPN D1 13:05 Scheduled Hamamatsu Higashimikawa Phoenix - - - - - - - -  
Mitsubishi Diamond Dolphins Nagoya - - - - - - - -
x JPN D1 13:05 Scheduled Akita Northern Happinets - - - - - - - -  
Yokohama B Corsairs - - - - - - - -
x JPN D1 13:05 Scheduled Gunma Crane Thunders - - - - - - - -  
Hitachi Sunrockers Tokyo - - - - - - - -
x JPN D1 13:25 Scheduled Link Tochigi Brex - - - - - - - -  
Chiba Jets - - - - - - - -
x JPN D1 13:35 Scheduled Shimane Susanoo Magic - - - - - - - -  
Kyoto Hannarizu - - - - - - - -
x CHN D1 14:35 Scheduled Ningbo Rockets - - - - - - - -  
Zhejiang Guangsha Lions - - - - - - - -
x CHN D1 14:35 Scheduled Bayi Army Rocket - - - - - - - -  
Zhejiang Guangsha Lions - - - - - - - -
x CHN D1 14:35 Scheduled Beijing Jinyu - - - - - - - -  
Jiangsu Zhongtian Steel - - - - - - - -
x  EUR CH 17:30 Scheduled Parma Permsky Kray - - - - - - - -  
SPM Shoeters Den Bosch - - - - - - - -
x  EUR CH 18:00 Scheduled BC Avtodor Saratov - - - - - - - -  
AS Galil Gilboa - - - - - - - -
x SRB D1 18:00 Scheduled OKK Beograd - - - - - - - -  
Sloga Generale Kraljevo - - - - - - - -
x CZE D1 19:00 Scheduled BK Decin - - - - - - - -  
BK Usti Nad Labem - - - - - - - -
x  EUROLEAGUE 19:00 Scheduled Uniks Kazan - - - - - - - -  
Caja Laboral Baskonia - - - - - - - -
x  EUR CH 19:00 Scheduled BK Breda & Weinstein Opava - - - - - - - -  
SL Benfica - - - - - - - -
x  EUR CH 19:00 Scheduled Szolnoki Olaj KK - - - - - - - -  
CSM Oradea - - - - - - - -
x  EUR CH 19:00 Scheduled Rilski Sportist - - - - - - - -  
Kyiv-Basket - - - - - - - -
x SRB D1 19:00 Scheduled KK Dynamic BG - - - - - - - -  
Zdravlje Leskovac - - - - - - - -
x SRB D1 19:00 Scheduled BKK Radnicki - - - - - - - -  
Kolubara La 2003 - - - - - - - -
x SRB D1 19:00 Scheduled KK Hemofarm Stada - - - - - - - -  
KK Slodes - - - - - - - -
x  EUR CH 19:30 Scheduled Bakken Bears - - - - - - - -  
BC Minsk 2006 - - - - - - - -
x  EUROCUP QL 20:00 Scheduled Buducnost Podgorica - - - - - - - -  
Valencia Basket - - - - - - - -
x  EUROLEAGUE 20:00 Scheduled Triumph Lyubertsy - - - - - - - -  
Real Madrid - - - - - - - -
x  EUR CH 20:00 Scheduled Mornar - - - - - - - -  
Iraklis Thessaloniki - - - - - - - -
x  EUR CH 20:00 Scheduled Trefl Sopot - - - - - - - -  
Hapoel Eilat - - - - - - - -
x  EUR CH 20:00 Scheduled Kapfenberg Bulls - - - - - - - -  
Gasterra Flames Groningen - - - - - - - -
x SRB D1 20:00 Scheduled KK Sloboda Uzice - - - - - - - -  
Metalac Valjevo - - - - - - - -
x SRB D1 20:00 Scheduled KK Dunav Stari Banovci - - - - - - - -  
Zlatibor Cajetina - - - - - - - -
x  INT FRDL 21:00 Scheduled BM Slam Stal Ostrow Wielkopolski - - - - - - - -  
Hapoel Jerusalem - - - - - - - -
x  INT FRDL 21:00 Scheduled Enbw Ludwigsburg - - - - - - - -  
CB 1939 Canarias - - - - - - - -
x  EUROCUP QL 21:00 Scheduled Union Olimpija - - - - - - - -  
JL Bourg Basket - - - - - - - -
x  EUROCUP QL 21:00 Scheduled BC River Andorra - - - - - - - -  
Pallacanestro Trento 2009 - - - - - - - -
x  EUROLEAGUE 21:00 Scheduled Panathinaikos - - - - - - - -  
Anadolu Efes Spor Kulübü - - - - - - - -
x  EUROLEAGUE 21:00 Scheduled Asvel Basket - - - - - - - -  
CSKA Moscow - - - - - - - -
x  EUR CH 21:00 Scheduled Peristeri - - - - - - - -  
TSV Crailsheim Merlins - - - - - - - -
x  EUR CH 21:00 Scheduled Antwerp Giants - - - - - - - -  
Dexia Mons Hainaut - - - - - - - -
x  INT FRDL 21:30 Scheduled Banco DI Sardegna Sassari - - - - - - - -  
SK Prometey - - - - - - - -
x  EUROCUP QL 21:30 Scheduled Canadian Solar Bologna - - - - - - - -  
Ratiopharm Ulm - - - - - - - -
x  EUROCUP QL 21:30 Scheduled KK Partizan Mt:s - - - - - - - -  
Turk Telecom Ankara - - - - - - - -
x  EUROCUP QL 21:30 Scheduled Paris Levallois - - - - - - - -  
Slask Wroclaw - - - - - - - -
x  EUR CH 21:30 Scheduled Legia Warszawa - - - - - - - -  
FC Porto - - - - - - - -
x  EUR CH 21:30 Scheduled Zorg EN Zekerheid Leiden Basketball - - - - - - - -  
Bahcesehir Okullari - - - - - - - -
x  EUR CH 21:30 Scheduled Trenkwalder Reggio Emilia - - - - - - - -  
CAI Zaragoza - - - - - - - -
x  EUR CH 22:00 Scheduled Prestige Homes MK Lions - - - - - - - -  
BBC Bayreuth - - - - - - - -
Results
x USA D1 03:30 Finished After Overtime San Antonio Spurs 121 29 33 62 35 17 114 121  
Los Angeles Lakers 125 27 34 61 24 29 114 125
x USA D1 03:30 Finished Dallas Mavericks 116 27 30 57 34 25 116 -  
Houston Rockets 106 31 29 60 28 18 106 -
x URU D1 03:15 Finished Malvin 71 19 21 40 13 18 71 -  
Aguada 83 24 22 46 23 14 83 -
x URU D1 03:15 Finished Urupan De Pando 85 24 21 45 20 20 85 -  
Capitol 79 19 21 40 19 20 79 -
x URU D1 03:15 Finished Defensor Sporting 76 14 16 30 25 21 76 -  
Olivol Mundial 86 18 18 36 24 26 86 -
x USA D1 03:00 Finished Oklahoma City Thunder 98 34 25 59 17 22 98 -  
Golden State Warriors 106 29 19 48 33 25 106 -
x USA D1 02:30 Finished New York Knicks 112 23 39 62 28 22 112 -  
Philadelphia 76ers 99 26 16 42 30 27 99 -
x BRA D1 02:00 Finished Pinheiros Sky 86 20 13 33 37 16 86 -  
Rio Claro Basquete 75 18 12 30 23 22 75 -
x BRA D1 02:00 Finished After Overtime SAO Paulo FC 76 20 17 37 19 12 68 76  
Cerrado Basquete 78 22 20 42 12 14 68 78
x BRA D1 01:00 Finished Bauru SP 76 24 16 40 19 17 76 -  
Franca SP 87 21 25 46 21 20 87 -
26/10 15:57
GMT-12
26/10 16:57
GMT-11
26/10 17:57
GMT-10
26/10 18:57
GMT-9
26/10 19:57
GMT-8
26/10 20:57
GMT-7
26/10 21:57
GMT-6
26/10 22:57
GMT-5
26/10 23:57
GMT-4
27/10 00:57
GMT-3
27/10 01:57
GMT-2
27/10 02:57
GMT-1
27/10 03:57
GMT
27/10 04:57
GMT+1
27/10 05:57
GMT+2
27/10 06:57
GMT+3
27/10 07:57
GMT+4
27/10 08:57
GMT+5
27/10 09:57
GMT+6
27/10 10:57
GMT+7
27/10 11:57
GMT+8
27/10 12:57
GMT+9
27/10 13:57
GMT+10
27/10 14:57
GMT+11
27/10 15:57
GMT+12
English
Ελληνικά