Monday, 4 March, 2024
  League Time Status Home Score Away HT    
x BUL  12:15 2' FK Septemvri Sofia
0-0
Yantra Gabrovo -  
 
x ARM D1 13:00 Sched Fc Pyunik Yerevan
-
FC West Armenia -  
 
x IND  13:00 Sched Sreenidi Deccan FC
-
Real Kashmir -  
 
x POR  13:00 Sched Rio Ave U23
-
Leixoes SC U23 -  
 
x POR  13:00 Sched SC Farense
-
SP. Braga U23 -  
 
x TUR D2 13:00 Sched Genclerbirligi Ankara
-
Sanliurfaspor -  
 
x   14:00 Sched Ulinzi Stars FC
-
Kenya Police -  
 
x POR  14:00 Sched Santa Clara U23
-
Portimonense U23 -  
 
x USA  14:00 Sched Viking
-
Egersund Ik -  
 
x   15:00 Sched Crewe Alexandra U23
-
Sheffield Wednesday U21 -  
 
x BUL D1 15:00 Sched FK Arda Kurdzhali
-
Pfc Pirin Blagoevgrad -  
 
x GRE D2 15:00 Sched Anagennisi Karditsas
-
Apollon Kalamarias -  
 
x GRE D2 15:00 Sched Eolikos Mytilinis
-
AEK Athens B -  
 
x GRE D2 15:00 Sched Kozani
-
PO Triglias -  
 
x GRE D2 15:00 Sched Levadiakos
-
PAOK Thessaloniki B -  
 
x GRE D2 15:00 Sched Makedonikos
-
Kampaniakos -  
 
x GRE D2 15:00 Sched Niki Volou
-
Larisa Ael -  
 
x UAE  15:25 Sched Al-Thaid
-
AL Taawoun -  
 
x UAE  15:25 Sched Dubba Al-Husun
-
Al-Hamriyah -  
 
x BUL  15:30 Sched Chernomorets Balchik
-
Ludogorets Razgrad B -  
 
x BUL  15:30 Sched Strumska Slava
-
FK CSKA 1948 II -  
 
x IND  15:30 Sched Churchill Brothers Sc
-
Lajong SC -  
 
x UAE  15:30 Sched City Football Club
-
United -  
 
x QAT  15:45 Sched AL Shamal U21
-
AL Rayyan U21 -  
 
x IND  16:00 Sched Hyderabad FC
-
Northeast United FC -  
 
x RUS D2 16:00 Sched Khimki
-
FK Tyumen -  
 
x TUR D1 16:00 Sched Adana Demirspor
-
F Karagümrük -  
 
x CZE D2 17:00 Sched SK Sigma Olomouc B
-
Vysocina Jihlava -  
 
x ITA  17:00 Sched AC Milan
-
Fiorentina -  
 
x POR  17:00 Sched Academico Viseu U23
-
CD Mafra -  
 
x ROM D1 17:00 Sched Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
-
Cs Voluntari -  
 
x BUL D1 17:30 Sched Hebar Pazardzhik
-
Levski Sofia -  
 
x POL  17:30 Sched LKS Lodz II
-
Oks 1945 Olsztyn -  
 
x  AFC CL 18:00 Sched Al Ain
-
Al Nasr -  
 
x CRO D1 18:00 Sched Nk Rudes
-
Hnk Gorica -  
 
x CYP D1 18:00 Sched Aek Larnaca Fc
-
Aris Limassol -  
 
x EST D2 18:00 Sched JK Tallinna Kalev II
-
FC MC Tallinn -  
 
x BHR  18:15 Sched AL Khalidiyah
-
Al-Muharraq Sc -  
 
x BHR  18:15 Sched Al-Hala Muharraq
-
Manama Club -  
 
x BHR  18:15 Sched Sitra Club
-
Al-Ahli Manama -  
 
x QAT  18:30 Sched AL Bidda SC
-
AL Markhiya U21 -  
 
x QAT  18:30 Sched AL Duhail
-
AL Ahli Doha U21 -  
 
x BOS D1 18:45 Sched Borac Banja Luka
-
Gosk Gabela -  
 
x CYP D1 19:00 Sched Apollon Limassol
-
Nea Salamina Famagusta -  
 
x ISR D2 19:00 Sched Bnei Yehuda Tel Aviv
-
Ironi Ramat Hasharon -  
 
x ISR D2 19:00 Sched Hapoel Kfar Saba
-
Hapoel Ironi Kiryat Shmona -  
 
x ISR D2 19:00 Sched Ihud Bnei Shefa-Amr
-
Ironi Tiberias -  
 
x ISR D2 19:00 Sched Maccabi Jaffa
-
Ahva UM EL Fahem -  
 
x ITA  19:00 Sched Juventus Turin
-
Sassuolo -  
 
x POL D2 19:00 Sched Lechia Gdansk
-
Resovia -  
 
x TUR D1 19:00 Sched Alanyaspor
-
Trabzonspor -  
 
x TUR D1 19:00 Sched Antalyaspor As
-
Gaziantep Bld Spor -  
 
x POL  19:15 Sched Wisla Pulawy
-
KKS Kalisz -  
 
x FRA D3 19:30 Sched Fc Rouen
-
Fc Sochaux -  
 
x SWE Cup 19:30 Sched Hammarby
-
Mjallby -  
 
x SWE Cup 19:30 Sched Ik Sirius Fk
-
Norrkoping -  
 
x SWE Cup 19:30 Sched Utsiktens Bk
-
Brage -  
 
x SWE Cup 19:30 Sched Vasteras
-
Sundsvall -  
 
x   20:00 Sched SD Aucas U20
-
Sporting Cristal -  
 
x   20:00 Sched West Bromwich Albion
-
Southampton FC -  
 
x DEN D1 20:00 Sched Fc Nordsjaelland
-
Silkeborg If -  
 
x ISR D1 20:00 Sched Hapoel Petach Tikva
-
Hapoel Tel Aviv -  
 
x POL D1 20:00 Sched Radomiak Radom
-
Stal Mielec -  
 
x POR D2 20:00 Sched Academica Viseu
-
Cd Santa Clara -  
 
x ROM D1 20:00 Sched CS Universitatea Craiova
-
Rapid Bucuresti -  
 
x BEL  20:30 Sched Patro Eisden U21
-
Kmsk Deinze U21 -  
 
x CYP D1 20:30 Sched Ac Omonia Nicosia
-
Anorthosis Famagusta -  
 
x ISR D1 20:30 Sched Hapoel Beer Sheva
-
Beitar Jerusalem -  
 
x   21:00 Sched Leicester City
-
Leeds United U21 -  
 
x   21:00 Sched Manchester City
-
Nottingham Forest FC Reserve -  
 
x   21:00 Sched Stoke City
-
Crystal Palace -  
 
x   21:00 Sched Wolverhampton Wanderers
-
Newcastle United -  
 
x HOL D2 21:00 Sched Fc Den Bosch
-
Fc Groningen -  
 
x HOL D2 21:00 Sched Jong Psv
-
Cambuur Leeuwarden -  
 
x PER D1 21:00 Sched Union Comercio
-
UTC De Cajamarca -  
 
x ITA  21:30 Sched Stabia
-
US Casertana 1908 -  
 
x SPA D2 21:30 Sched Elche
-
Ad Alcorcon -  
 
x   21:45 Sched Aveley
-
Yeovil Town -  
 
x   21:45 Sched Chelmsford City
-
Worthing Fc -  
 
x FRA D2 21:45 Sched Angers
-
Ac Ajaccio -  
 
x IRE D1 21:45 Sched Drogheda United
-
Bohemians -  
 
x IRE D1 21:45 Sched Dundalk
-
Sligo Rovers -  
 
x IRE D1 21:45 Sched Shamrock Rovers
-
Derry City -  
 
x IRE D1 21:45 Sched Shelbourne Dublin
-
Galway Utd -  
 
x IRE D1 21:45 Sched Waterford United
-
St. Patricks -  
 
x ARG  22:00 Sched Claypole
-
Centro Espanol -  
 
x ARG  22:00 Sched CS Dock Sud
-
Club Atletico Acassuso -  
 
x ENG PR 22:00 Sched Sheffield United
-
Arsenal Fc -  
 
x SPA D1 22:00 Sched Ca Osasuna
-
Cd Alaves -  
 
x POR D1 22:15 Sched Fc Famalicao
-
Boavista Porto -  
 
x POR D2 22:15 Sched Vilaverdense
-
Fc Pacos Ferreira -  
 
x   23:00 Sched Defensor Sporting
-
Flamengo RJ -  
 
x CHI  23:00 Sched Santiago Wanderers
-
CD Santa Cruz -  
 
x COL  23:00 Sched Cucuta Deportivo
-
Union Magdalena Santa Marta -  
 
x BRA  00:00 Sched Sampaio Correa Ma
-
Tuntum MA -  
 
x BRA  00:00 Sched Sampaio Correa Ma
-
Tuntum MA -  
 
x CHI  00:00 Sched Deportes Copiapo
-
U. de Chile -  
 
x PAR  00:30 Sched Tacuary Fbc
-
Sol De America -  
 
x BRA D3 01:00 Sched Cascavel Pr
-
Metropolitano Maringa PR -  
 
x MEX  01:00 Sched Gallos Blancos Del Queretaro
-
Cruz Azul -  
 
x MEX  01:00 Sched Toluca
-
Club America -  
 
x COL  01:05 Sched Barranquilla FC
-
CD Real Santander -  
 
x CHI  01:30 Sched CSD Barnechea
-
Curico Unido -  
 
x ARG  02:00 Sched Instituto Atletico
-
Huracan -  
 
x ECU D1 02:00 Sched LDU Quito
-
CSD Macara -  
 
x ARG D2 02:10 Sched San Martin de T.
-
Quilmes -  
 
x CRC  03:00 Sched Municipal Santa Ana
-
Guadelupe FC -  
 
x PAN  03:00 Sched Sporting San Miguelito
-
Atletico Independiente -  
 
x MEX  03:06 Sched Pachuca
-
Puebla FC -  
 
x COL  03:10 Sched Deportivo Pasto
-
Fortaleza FC -  
 
x MEX  05:10 Sched Guadalajara
-
Necaxa -  
 
x MEX  05:10 Sched Monterrey
-
Santos Laguna -  
 
Results
x MEX  05:00 FT Club Tijuana
1
1-1
1
Club Leon 0-0  
 
x COL  03:20 FT Alianza Petrolera
1
0-1
1
1
Independiente Santa Fe 0-1  
 
x MEX  03:00 FT Cf Monterrey
3-0
1
Unam Pumas 0-0  
 
x ARG D2 02:30 FT Estudiantes Rio Cuarto
2
1
1-2
1
Colon 0-2  
 
x ARG  02:30 FT Newell's OB
1
2-2
1
San Lorenzo 2-2  
 
x MEX  02:06 FT FC Juarez
1
1-3
1
Atlas 0-2  
 
x CRC  02:00 FT Sporting San Jose
1
2-0
1
Cs Cartagines 1-0  
 
x PER D1 02:00 FT Club Sportivo Cienciano
1
2-2
1
Carlos Mannucci 1-0  
 
x BRA Cup 01:30 FT Fluminense EC PI
0-0
Fortaleza Ce 0-0  
 
x CHI  01:30 FT Deportes Union La Calera
1
1-3
Municipal Iquique 0-1  
 
x CHI  01:30 FT Union San Felipe
1
0-1
1
Deportes Recoleta 0-0  
 
x PAR  01:30 FT Nacional Asuncion
0-0
Libertad Asuncion 0-0  
 
x PAN  01:15 FT San Francisco Fc
1
0-3
1
Tauro Fc 0-0  
 
x COL  01:10 FT Independiente Medellin
1
1-0
1
1
Itagui Ditares 1-0  
 
x ARG D2 01:00 FT Patronato Parana
1
2-1
1
Racing De Cordoba 0-1  
 
x BRA SP 01:00 FT Sao Paulo
1
1-1
1
Palmeiras 1-0  
 
x ECU D1 01:00 FT Barcelona
2-0
1
Imbabura 1-0  
 
x MEX  01:00 FT Atletico San Luis
1
0-2
1
Leon 0-1  
 
x URU D1 01:00 FT Rampla Juniors
1
1
0-3
1
Penarol 0-1  
 
x ARG  00:15 FT Boca Jrs
1
3-2
1
Ca Belgrano 0-1  
 
x ARG D2 00:00 FT San Martin
1
3-2
1
F.C.Oeste 2-1  
 
x CRC  00:00 FT Deportivo Saprissa
1
2-2
1
Ad San Carlos 0-0  
 
x NCA  00:00 FT Deportivo Walter Ferreti
3-1
1
2
Masachapa FC 1-0  
 
03/03 22:18
GMT-12
03/03 23:18
GMT-11
04/03 00:18
GMT-10
04/03 01:18
GMT-9
04/03 02:18
GMT-8
04/03 03:18
GMT-7
04/03 04:18
GMT-6
04/03 05:18
GMT-5
04/03 06:18
GMT-4
04/03 07:18
GMT-3
04/03 08:18
GMT-2
04/03 09:18
GMT-1
04/03 10:18
GMT
04/03 11:18
GMT+1
04/03 12:18
GMT+2
04/03 13:18
GMT+3
04/03 14:18
GMT+4
04/03 15:18
GMT+5
04/03 16:18
GMT+6
04/03 17:18
GMT+7
04/03 18:18
GMT+8
04/03 19:18
GMT+9
04/03 20:18
GMT+10
04/03 21:18
GMT+11
04/03 22:18
GMT+12
English
Ελληνικά